Hakkımızda

Tarihçe

Kuyumculuğun kalbi olan Kapalıçarşı’da 1974 yılında Cetaş Kuyumculuk olarak altın takı imalatı ve toptan pazarlama amacı ile yola çıktık.
 
1985 yılında yapılan sektörün ilk ulusal fuarı olan İstanbul Kuyumculuk fuarına ilk katılımını gerçekleştirdik ve 1986 yılında ilk ihracatımızı yaparak tüm dünyaya açılan kapıları aralamaya başladık.
 
1992 yılında da ilk uluslar arası fuarını gerçekleştirerek dünya markası olma yolunda büyük bir adım attık. İtalya, Amerika, İsviçre, Hong Kong, Ukrayna, Rusya gibi birçok ülkede fuar katılımlarında bulunarak, Türkiye’ye dünya standartlarını getiren, özgün tasarımları ile mücevher alanında saygın bir yer edinen kurumlar arasında yerimizi aldık.
 
1995 yılında müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile merkezimizi Cağaloğlu Nuruosmaniye binamıza taşıdık. 2006 yılında Kuyumcukent’te dünyanın sayılı modern tesislerinden birini kurarak üretim kalitesini en üst seviyeye çıkaran Cetaş, çevreye, müşterilerine ve çalışanlarına değer veren vizyonuyla sizlere hizmet vermekten dolayı mutluluk duymaktadır.
 
 

Özgün tasarımlar ve satılabilir ürünler...

Biliyoruz ki mücevher tüketicileri ürünün tasarımından etkilenerek satın almaya karar veriyor.
Biz de hafif, satılabilir ve özgün tasarımlarımızla vitrinleri süslüyor, albenisiyle gürenleri mağazanın içine çekecek ürünler imal ediyoruz. Çünkü vitrinleri süslemenin değerini ve ayrıcalığını çok iyi biliyor, bunu sizin için kazanca dönüştürmek için çalışıyoruz.

 

Hem kalite, hem de çevreye duyarlılıkta Cetaş farkı

Kurulduğu ilk günden bu yana kalite ve tasarım üzerine odaklanan Cetaş, bugün Türk kuyumculuk sektöründe tasarım ve kalitenin öncü ismi olarak kabul edilmektedir. Dünya standartlarını takip etmek ve bu standartları kuyumculuk sektörüne uygulayarak kuyumculukta önemli ilklere imza atmışır.Cetaş ürünleri bugün 1000'e yakın seçkin kuyumcunun vitrinlerini üslemektedir.
 

Cetaş Kuyumculuk’tan tam ayar garantisi!

Tam ayar garantisiyle Türkiye’nin en güvenilir markası haline geldik. Ve ürün kalitemizden hiç şüphe ettirmedik. Tüm üretimimizde altın ayar analizi yapılmakta, Cetaş patenti ve ayar damgamız ile ürünlerimize ayar garantisi verilmektedir.
 

Fark edilmek için, tarz yaratmak gerekir...

Biz bugüne kadar yarattığımız tarzımız ile fark edildik. Bizi diğerlerinden ayıran fark özgün tasarımlarımız.
Taklit edilecek kadar şık tasarımlara imza attık ve piyasada Cetaş tarzını yarattık ve bugün kuyumculukta tarzıyla ve ismiyle anılan bir firma olarak yerimizi aldık.
 

Cetaş Müşterisi bilir peki ya siz?...

Her hafta onlarca yeni modelin hazırlandığını, Cetaş ürünlerinin yüzbinlere ulaştığını...
Siparişlerininin hızlı bir şekilde devreye gireceğini ve ulaştırılacağını...
Tüm Cetaş ürünleriyle beraber ücretsiz Cetaş Logolu kutuların, çantaların ve garanti belgelerin verildiğini...
Cetaş’ın ürünlerine ömür boyu bakım desteği verdiğini...
Cetaş’ın sadece kendi reklamını değil, müşterileriyle ortak reklam ve promosyon çalışmaları yaptığını...
Müşteri temsilcilerimizin düzenli olarak Türkiye’nin dört bir yanını ziyaret ederek hizmet verdiğini...
 
Cetaş ile çalışanlar bilirler.